استخدام در آیتاک

مرکز زبان آیتاک به عنوان قدیمی ترین مرکز تخصصی برگزاری دوره های زبان انگلیسی از مبتدی تا پیشرفته و با رویکرد توسعه و بهبود مستمر، و راه اندازی سرویس‌های جدید و ارزش آفرینی برای زبان آموزان و مخاطبان خود، جهت طرح توسعه سازمانی و تکمیل نیروی انسانی خود، از علاقه‌مندان واجد شرایط در سه بخش "مدرسان" و "پرسنل آموزشی" و "پرسنل اداری" دعوت به همکاری می‌نماید.

How To Become Our Colleague

شرایط کاری
1- استخدام به صورت تمام وقت و پاره وقت
2- بیمه تامین اجتماعی
3- حقوق و مزایای شغلی مناسب
4- محیط کاری سالم و پویا
5- فرصت‌های ارتقا و پیشرفت کاری

فرم سریع درخواست همکاری

  به جمع اساتید آیتاک بپیوندید!

  دوره های تربیت مدرس(TTC) انگلیسی

  متقاضیانی که در امتحان کتبی و مصاحبه اولیه موفق باشند ولی با روش تدریس آشنا نباشند، بایستی دوره های TTC مرکز را بگذرانند.

  این دوره ها در سال تنها 2-3 مرتبه در مرکز برگزار میگردد و تنها به دلیل نیاز به جذب استاد برگزار می گردند. (بسیاری از موسسات TTC را نیز مانند دوره های عمومی دیگر برگزار کرده و در پایان زبان آموز را با یک مدرک بی اعتبار رها میکنند. در حالی که در این موسسه وقتی زبان آموزی جهت حضور در دوره QUALIFIED می شود، یعنی می تواند پس از طی کردن دوره با احتمال بسیار زیاد تدریس را شروع نماید.)

  دوره TTC در این مرکز 3 بخش دارد:

  بخش اول شامل تدریس مباحث تئوری می شود.

  بخش دوم شامل تدریس و آموزش module  های اصلی سیستم آموزشی موسسه است که در قالب کارگاه آموزشی ارائه می گردد. در این بخش شرکت کنندگان how to teach های هر مهارت را فرا میگیرند.

  و بخش آخر نیز شامل تدریس بصورت شبیه سازی کلاس بوده که بخش عملی TP را تشکیل می دهد.

  در این بخش هر داوطلب چندین باز فرصت تدریس در حضور مربیان دوره مربوطه را داشته و پس از هر بار تدریس مورد ارزیابی و تحلیل آموزشی قرار میگیرد.

   

   دوره های ضمن خدمت (OJT)

  در کنار اجرای دوره های تربیت مدرس، این مرکز مبادرت به برگزاری دوره های ضمن خدمت (OJT) نیز می نماید. دوره های OJT بسته به نیاز در مقاطع زمانی مختلف برای همه اساتید مشغول به کار در آیتاک برگزار می گردند. این دوره ها جهت بروز رسانی آموزشی اساتید و ارائه مباحث جدید در حیطه آموزش اجرا می گردند که محتوای آنها بر اساس تحقیقات انجام گرفته و استفاده از مباحث و انتقال تکنیکهای آموزشی روز به اساتید مشغول به کار بوده که با هدف حفظ استانداردهای یک سازمان یاد گیرنده و ایجاد پویایی، انجام می گیرد.

  روند گزینش متقاضیان واجد شرایط:

  • ارسال مشخصات اولیه بهمراه رزومه خود در لینک روبرو
  • بررسی رزومه ارسالی توسط آیتاک
  • ارسال پیامک دعوت به مصاحبه از سوی آیتاک برای منتخبین اولیه
  • مصاحبه حضوری و گزینش نهایی
  • استخدام آزمایشی 30 روزه
  • استخدام قطعی

  ضمن سپاسگزاری از علاقه‌مندی شما در پیوستن به مؤسسه فرهنگی آموزشی آیتاک، با توجه به اهمیت استفاده از منابع انسانی مناسب جهت رسیدن به اهداف سازمانی و نیز تأمین رضایت شغلی افراد جذب‌شده و برنامه‌ریزی دقیق‌تر شغلی، لطفا رزومه کامل از خود ارائه نمایید. توجه داشته باشید که اطلاعات درج شده در رزومه شما در ارزیابی اولیه مؤسسه آیتاک به عنوان مبنا قرار خواهد گرفت. کلیه اطلاعات تکمیل شده به صورت محرمانه نگهداری خواهد شد.

  رعایت صداقت، به عنوان اصل ماندگار مؤسسه آیتاک می‌باشد. بنابراین، اغراق در بیان توانمندی‌های شما، راه ادامه همکاری را سلب می‌نماید. پس از بررسی این پرسش ‌نامه، در صورت وجود تطابق مابین شرایط طرفین، با شما در مورد انجام مصاحبه های بعدی تماس گرفته خواهد شد. حداکثر زمان برای این تماس یک هفته می باشد. کلیه اطلاعات ثبت شده در این فرم ملاک پذیرش متقاضی خواهد بود و ارائه مدارک معتبر جهت استخدام الزامی است. صرف تکمیل نمودن این فرم مسئولیتی برای آیتاک جهت استخدام ایجاد نمی‌نماید. پیشاپیش از دقت و شکیبایی شما سپاسگزاریم.

  به کمک احتیاج دارید؟ با ما تماس بگیرید