اهداف اصلی دوره های تافل آی بی تی (TOEFL iBT)

هدف اصلی دوره TOEFL iBT که در مرکز زبان آیتاک به صورت خصوصی برگزار می‌شود آماده سازی زبان آموزان برای شرکت در آزمون تافل است. در این دوره، تمامی مهارت ها و نکات لازم جهت موفقیت در آزمون تافل توسط حرفه‌ای‌ ترین استادان دوره های بین المللی زبان انگلیسی تدریس می‌شوند.

از آنجا که این دوره تکنیک محور است، لذا سطح زبان عمومی فرد می بایست با نمره درخواستی تطبیق داشته باشد. در غیر این صورت، متقاضی می‌بایست از دوره های عمومی زبان انگلیسی موسسه تا رسیدن به سطح مطلوب استفاده نماید.

کتاب های دوره TOEFL iBT

آزمون TOEFL iBT توسط موسسه ETS برگزار شده و منابع اصلی آزمون تافل هم طبعا متعلق به همین موسسه هستند.

از منابع اصلی این آزمون می‌توان به کتاب‌های Kaplan TOEFL iBT و Barron’s TOEFL iBT و Delta’s Key to the TOEFL iBT اشاره کرد.

تعداد نفرات دوره تافل آی بی تی:

به علت خصوصی بودن دوره، تعداد جلسات مورد نیاز برای آمادگی برای آزمون TOEFL iBT بستگی به سطح شما دارد اما به طور معمول و در صورت تناسب دانش زبان انگلیسی شما با نمره مورد نظرتان، دوره تافل 30 جلسه به طول خواهد انجامید.

 

تعداد جلسات دوره:

همانطور که در بالا اشاره شد، دوره های TOEFL iBT در مرکز زبان آیتاک به صورت خصوصی برگزار می‌شوند.

قوانین دوره های TOEFL iBT

  1. هر زبان آموز مجاز است در هر 10 جلسه دو جلسه از کلاس خود را کنسل نماید مشروط بر اینکه 24 ساعت قبل از کلاس به موسسه اطلاع دهد.
  2. زبان آموزان متعهد به حضور در کلاس ها راس ساعت مقرر هستند.
  3.  زبان آموزان متعهد به تسویه شهریه قبل از شروع کلاس ها هستند.
  4. شرط حداقلی حضور در کلاس‌های آموزشی بزرگسالان، داشتن 18 سال تمام و  مدرک دیپلم به بالا است.

ویژگی های دوره TOEFL iBT

کلاس های خصوصی TOEFL iBT در مرکز زبان آیتاک سه ویژگی اصلی دارند:

ویژگی اول آن سرعت کلاس است. به عبارت دیگر از آنجا که فقط یک زبان آموز در کلاس حضور دارد سرعت کلاس خصوصی تقریبا دو برابر کلاس های گروهی است مشروط بر آنکه زبان آموز به ازای هر ترم حداقل 4 ساعت در منزل مطالعه داشته باشد.

ویژگی دوم این کلاس تمرکز بر نقاط ضعف زبان آموز است. از آنجا که فقط یک زبان آموز در کلاس حضور دارد استاد فقط بر روی نقاط ضعف ایشان تمرکز خواهد کرد.

ویژگی سوم این کلاس ها این است که برای هر زبان آموز سیلابس اختصاصی بر اساس هدف، مدت زمان، نقاط قوت و ضعف ایشان طراحی شده که این امر کاملا از اتلاف وقت زبان آموز جلو گیری خواهد کرد و بازدهی کلاس را به حداکثر خواهد رساند.

استادان دوره های TOEFL iBT

استادانی که در مرکز زبان آیتاک مشغول آموزش زبان انگلیسی در دوره های آزمون های بین المللی هستند، از جمله برترین و موفق‌ترین استادان زبان کشور هستند که مهر تایید به کارنامه علمی آنها زده شده است و همگی در همان دوره‌ی که تدریس می‌نمایند حداقل دارای 4 سال سابقه کار مفید هستند.

تمامی استادان دارای مدارک کارشناسی ارشد و دکترا در گرایش‌های زبان انگلیسی (صرفاً آموزش و ادبیات انگلیسی) بوده و دارای یکی از مدارک بین المللی آموزش زبان انگلیسی و حداقل 8 سال سابقه تدریس حرفه‌ای و مکتوب زبان انگلیسی هستند.

همه استادان مرکز زبان آیتاک، دارای مدارک بین المللی و داخلی آموزش زبان انگلیسی از جمله CELTA , DELTA ,TKT و TTC هستند و تماما دورهای روانشناسی تدریس را سپری نموده‌اند.

پشتیبانی آموزشی:

موسسه در کنار سوپروایزرین خود از چندین کارشناس خبره زبان انگلیسی به عنوان پشتیبان آموزشی نیز بهره می برد. وظیفه اصلی پشتیبان آموزشی بر طرف کردن نقاط ضعف زبان آموز می باشد که در امتحانات توسط سوپروایزرین گزارش شده است. به عبارت دیگر پس از امتحان میان ترم و پایان ترم سوپروایزرین لیست زبان آموزانی که نیاز به پشتیبانی و بر طرف کردن نقاط ضعف خود دارند را به پشتیبان های آموزشی ارائه خواهند داد و پشتیبان مربوطه تا برطرف شدن کامل مشکلات زبان آموزان در کنار ایشان خواهد بود.

به کمک احتیاج دارید؟ با ما تماس بگیرید