اهداف اصلی دوره های PTE

هدف اصلی دوره PTE که در مرکز زبان آیتاک به صورت خصوصی برگزار می‌شود آماده سازی زبان آموزان برای شرکت در آزمون PTE است. در این دوره، تمامی مهارت ها و نکات لازم جهت موفقیت در آزمون PTE توسط حرفه‌ای‌ترین استادان دوره های بین المللی زبان انگلیسی تدریس می‌شوند.

از آنجا که این دوره تکنیک محور است، لذا سطح زبان عمومی فرد می بایست با نمره درخواستی تطبیق داشته باشد. در غیر این صورت، متقاضی می‌بایست از دوره های عمومی زبان انگلیسی موسسه تا رسیدن به سطح مطلوب استفاده نماید.

تعداد نفرات دوره:

همانطور که در بالا اشاره شد، دوره های PTE در مرکز زبان آیتاک به صورت خصوصی برگزار می‌شوند.

تعداد جلسات دوره:

حداکثر تعداد جلسات مورد نیاز جهت دوره آمادگی آزمون PTE، سی جلسه می‌باشد.

 

کتاب های دوره PTE

آزمون PTE توسط موسسه Pearson برگزار شده و منابع اصلی آزمون PTE هم طبعا متعلق به همین موسسه هستند.

از منابع اصلی این آزمون می‌توان به کتاب‌های The Official Guide to PTE Academic و PTE Practice Tests Plus اشاره کرد که هر دو توسط موسسه پیرسون منتشر شده‌اند.

در کتاب The Official Guide to PTE Academic تمامی مراحل آزمون PTE با جزئیات توضیح داده شده‌اند. کتاب PTE Practice Tests Plus هم شامل نمونه سوالات فراوان برای آماده شدن برای تمام بخش‌های آزمون PTE و هم جواب‌های کامل آنهاست. این کتاب حتی در این باره به شما توضیح می‌دهد که کدام جواب ها، مناسب‌تر هستند و می‌توانند برای شما نمره بیشتری به ارمغان بیاورند.

از دیگر منابع معتبر آزمون PTE همچنین می‌توان به PTE Academic Test Builder اشاره کرد که توسط موسسه MacMillan منتشر شده و شامل نمونه سوالات فراوان این آزمون به همراه نکات تکمیلی است.

از دیگر منابع آزمون PTE، می‌توان از کتاب‌های Contemporary Topics، Destination و Focus on Vocabulary نام برد.

استادان دوره های PTE

استادانی که در مرکز زبان آیتاک مشغول آموزش زبان انگلیسی در دوره های آزمون های بین المللی هستند، از جمله برترین و موفق‌ترین استادان زبان کشور هستند که مهر تایید به کارنامه علمی آنها زده شده است و همگی در همان دوره‌ی که تدریس می‌نمایند حداقل دارای 4 سال سابقه کار مفید هستند.

تمامی استادان دارای مدارک کارشناسی ارشد و دکترا در گرایش‌های زبان انگلیسی (صرفاً آموزش و ادبیات انگلیسی) بوده و دارای یکی از مدارک بین المللی آموزش زبان انگلیسی و حداقل 8 سال سابقه تدریس حرفه‌ای و مکتوب زبان انگلیسی هستند.

همه استادان مرکز زبان آیتاک دارای مدارک بین المللی و داخلی آموزش زبان انگلیسی از جمله CELTA , DELTA ,TKT و TTC هستند و تماما دورهای روانشناسی تدریس را سپری نموده‌اند.

قوانین دوره های PTE

  1. هر زبان آموز مجاز است در هر 10 جلسه دو جلسه از کلاس خود را کنسل نماید مشروط بر اینکه 24 ساعت قبل از کلاس به موسسه اطلاع دهد.
  2. زبان آموزان متعهد به حضور در کلاس ها راس ساعت مقرر هستند.
  3.  زبان آموزان متعهد به تسویه شهریه قبل از شروع کلاس ها هستند.
  4. شرط حداقلی حضور در کلاس‌های آموزشی بزرگسالان، داشتن 18 سال تمام و  مدرک دیپلم به بالا است.

پشتیبانی آموزشی:

مرکز زبان آیتاک در کنار سوپروایزرین خود از چندین کارشناس خبره زبان انگلیسی به عنوان پشتیبان آموزشی نیز بهره می برد. وظیفه اصلی پشتیبان آموزشی بر طرف کردن نقاط ضعف زبان آموز می باشد که در امتحانات توسط سوپروایزرین گزارش شده است. به عبارت دیگر پس از امتحان میان ترم و پایان ترم سوپروایزرین لیست زبان آموزانی که نیاز به پشتیبانی و بر طرف کردن نقاط ضعف خود دارند را به پشتیبان های آموزشی ارائه خواهند داد و پشتیبان مربوطه تا برطرف شدن کامل مشکلات زبان آموزان در کنار ایشان خواهد بود.

به کمک احتیاج دارید؟ با ما تماس بگیرید