You give us a year, we will give you the world

درباره ما

۱۳ شهریور ۱۳۹۶

مرکز زبان آیتـــــــــــــــــــــــــاک

موسسه زبان انگلیسی آیتاک (وحدت سابق) در سال 1382 رسما در منطقه بلوار فردوس به عنوان اولین مرکز تخصصی زبان انگلیسی و با مدیریت خانم عسگری در منطقه آغاز به کار نمود.

این مرکز در طول 15 سال فعالیت مستمر در این زمینه، به طور کلی بیش از 7000 زبان آموز در سنین و سطوح مختلف داشته است.

هم اکنون، این مرکز با برگزاری دوره های ترمیک در سطوح مختلف ( از استارتر تا پیشرفته ) و در سنین مختلف، از نظر تعداد زبان آموز جزو مراکز برتر محسوب میشود.

از ویژگیهای مهم این مرکز می توان به این نکته اشاره کرد که زبان آموز تضمین می شود که تا پایان پشتیبانی می شود و از هر سنی و در هر سطحی که باشد، نسبت به آینده خود مطمئن خواهد بود.

بی شک اعتماد اهالی محترم بلوار فردوس که از ابتدا یار و پشتیبان این مرکز بودند و ما را تنها نگذاشتند، موثر ترین عامل در شکوفایی این مرکز بوده است.

این مرکز مفتخر است که بر خلاف بسیاری از مراکز تازه به ظهور رسیده، به هیچ وجه با تبلیغات کاغذی و ..... در پی جذب زبان آموز نبوده است و همیشه زبان اموزان فعلی و قدیمی مرکز، معرف دوستان جدید خود بوده اند.

.

.

.

.

.

لغات کلیدی:

موسسه_زبان_انگلیسی، مرکز_زبان_انگلیسی، آموزشگاه_زبان_انگلیسی، مرکز_تخصصی_زبان_انگلیسی، آکادمی_زبان_انگلیسی_در_غرب_تهران، قدیمی_ترین_موسسه_زبان_در_غرب_تهران، بلوار_فردوس، آیلتس، موسسه_زبان، italk_english_institute، موسسه زبان انگلیسی ، موسسه_زبان_انگلیسی مرکز_زبان_آیتاک، موسسه_زبان_آیتاک، موسسه_زبان_انگلیسی_ایتاک، آیتاک، ایتاک، آی تاک، بهترین_موسسه_زبان_تهران،

کلمات کلیدی: آیتاک، موسسه زبان، آموزشگاه زبان، مرکز زبان، تهران، فردوس، فردوس غرب، موسسه زبان آیتاک، مرکز زبان آیتاک، آموزشگاه زبان آیتاک، بلوار فردوس غرب، بهترین موسسه زبان در تهران، بهترین مرکز زبان در بلوار فردوس، بهترین اساتید موسسه زبان در فردوس غرب، انگلیسی، موسسه زبان انگلیسی،