Our Story

You give us a year, we will give you the world

21655
Enrolled students
75
Special courses
1374
IELTS Learners
8
podcasts

“صفر تا صد مسیر آموزش زبان با شما هستیم”

اکرم عسگری، موسس

ما چه کاری انجام میدیم؟

مرکز زبان آیتاک برگزار کننده دوره های آموزشی زبان انگلیسی از مبتدی تا پیشرفته در سنین مختلف می باشد.

در کنار دوره های عمومی و ترمیک برای کودکان و نوجوانان و بزرگسالان، در سال های اخیر تمرکز زیادی بر برگزاری دوره های خاص زبان انگلیسی از قبیل: IELTS – TOEFL – GRE – BUSINESS ENGLISH – ESP و … با بهره گیری از اساتید مجرب و با تجربه بوده است.

این مرکز از سال 1389 دوره های مختلفی (هم جنرال انگلیش و هم دوره های خاص زبان مرتبط با نیاز متقاضی)  را نیز برای شرکت ها و سازمان های بزرگ و کوچک برگزار نموده است. 

لیست شرکت ها و سازمان هایی که با این مرکز طرف قرارداد بوده اند و یا دوره بصورت آزاد برایشان برگزار شده است را در اینجا ببینید.

علاوه بر این، این مرکز  


تقسیم بندی زبان آموزان در این موسسه بر اساس دو فاکتور مهم صورت میگیرد:

سطح زبان آموزان

سن زبان آموزان

ما کی هستیم؟

مرکز زبان آیتاک

موسسه زبان انگلیسی آیتاک (وحدت سابق) در سال 1384 رسما در منطقه بلوار فردوس به عنوان اولین مرکز تخصصی زبان انگلیسی و با مدیریت خانم عسگری در منطقه آغاز به کار نمود.

این مرکز در طول 15 سال فعالیت مستمر در این زمینه، به طور کلی بیش از 18000 زبان آموز در سنین و سطوح مختلف داشته است.

هم اکنون، این مرکز با برگزاری دوره های ترمیک در سطوح مختلف ( از استارتر تا پیشرفته ) و در سنین مختلف، از نظر تعداد زبان آموز جزو مراکز برتر محسوب میشود.

از ویژگیهای مهم این مرکز می توان به این نکته اشاره کرد که زبان آموز تضمین می شود که تا پایان پشتیبانی می شود و از هر سنی و در هر سطحی که باشد، نسبت به آینده خود مطمئن خواهد بود.

بی شک اعتماد اهالی محترم بلوار فردوس که از ابتدا یار و پشتیبان این مرکز بودند و ما را تنها نگذاشتند، موثر ترین عامل در شکوفایی این مرکز بوده است.

این مرکز مفتخر است که بر خلاف بسیاری از مراکز تازه به ظهور رسیده، به هیچ وجه با تبلیغات کاغذی و ….. در پی جذب زبان آموز نبوده است و همیشه زبان اموزان فعلی و قدیمی مرکز، معرف دوستان جدید خود بوده اند.

با افراد موسسه آشنا شوید

به ما ملحق شوید
به کمک احتیاج دارید؟ با ما تماس بگیرید