You give us a year, we will give you the world

iTALK MOCK

۱۶ آذر ۱۳۹۶

برای ثبت نام، ایــــــــــــــــــــنجا را کلیک کنید!

توضیحات مهم:

 1. آزمونهای آزمایشی آیلتس آیتاک در دو نوع استاندارد و تحلیلی برگزار میگردد.
 2. آزمونهای آزمایشی آیلتس آیتاک فقط طی روزهای جمعه هر هفته رأس ساعت 11 صبح برگزار می گردد.
 3. آزمون مصاحبه یا Interview کلیه داوطلبان در شعبه فردوس، دوشنبه تا پنجشنبه، پیش و یا پس از آزمون اصلی‌ به مدت 10 تا 14 دقیقه برای هر شخص برگزار می گردد و داوطلبین میبایست پس از خرید آزمون خود از طریق پنل کاربری خود در سایت با ارسال یک تیکت درخواست زمان آزمون SPEAKING نمایند و سپس زمان آزمون با ایشان هماهنگ خواهد شد.
 4. زمان آزمون مصاحبه بدینصورت انجام میگیرد که در ابتدا داوطلب با ارسال یک تیکت درخواست خود مبنی بر "تعیین زمان آزمون شفاهی ماک تست" به ADMIN ارسال می دارد و سپسADMIN زمان های دلخواه داوطلب را پرسیده و در نهایت یک زمان فیکس می گردد. فلذا پس از تعیین یک زمان به هیچ وجه امکان تغییر آن وجود ندارد و در صورتی که داوطلب در زمان تعیین شده حضور نیابد، امکان برگزاری مجدد نمی باشد.
 5. انتقال یا حذف آزمون؛

داوطلب می تواند پس از ثبت نام، در صورت پشیمانی به هر دلیلی، آزمون خود را به دیگری انتقال دهد. اما به هیچ وجه امکان حذف و استرداد پرداختی وجود ندارد.

 1. جهت پیشگیری از ثبت نام داوطلبان در آزمونهایی با سؤالات یکسان، زبان آموزان بایستی پس از ثبت نام و قبل از زمان آزمون با ارسال یک تیکت از پنل کاربری خود به ADMIN اعلام بدارد که قبلا چند مرتبه آزمون را در این مرکز انجام داده است.
 2. در صورت وجود هر گونه ابهام و سوالی قبل از تکمیل فرایند بین ساعات ۸ الی 21 با شماره 44122406 تماس بگیرید.
 3. نشانی محل برگزاری آزمون Speaking شعبه فردوس می باشد.
 4. نتایج آزمونهای آزمایشی آیلتس (نتایج هر ۴ Skill آزمون) نهایتا تا 4 روز بعد از زمان آزمون کتبی و یا شفاهی بر روی پنل کاربری داوطلب قرار میگیرد.

روز آزمون کتبی:

 1. آزمون رأس ساعت 11 صبح شروع می شود. لذا چنانچه داوطلب حتی 1 دقیقه پس از ساعت شروع آزمون به محل برگزاری آزمون برسد، به منظور برقراری نظم آزمون، آرامش داوطلبان و رعایت قوانین آزمون اصلی، داوطلب محترم از شرکت در بخش اول آزمون (Listening) منع خواهد شد. لذا خواهشمندیم حداقل 15 دقیقه قبل از شروع آزمون، در محل برگزاری آزمون حاضر گردید.
 2. مدت زمان برگزاری آزمون 2 ساعت و 40 دقیقه می باشد.
 3. حتماً 2 عدد مداد سیاه و یک عدد پاک کن و تراش همراه خود داشته باشید. (هیچگونه لوازم التحریر در محل برگزاری آزمون به فروش نمی رسد.)
 4. همراه داشتن کلیه اقلام خوراکی از قبیل هرگونه شکلات، بیسکویت و سایر تنقلات به داخل جلسه آزمون ممنوع میباشد. (استثنا: همراه داشتن بطری آب معدنی کوچک منعی ندارد.)
 5. همراه داشتن تلفن همراه روشن (حتی در حالت Silent) در جلسه آزمون غیر مجاز میباشد. لذا داوطلب خاطی در صورت مشاهده از شرکت در ادامه جلسه آزمون منع خواهد شد.