You give us a year, we will give you the world

قرارداد با شرکت‌ها و سازمان‌ها

۷ آبان ۱۳۹۶

برگزاری دوره های تخصصی و عمومی در شرکت ها و سازمان ها

مرکز زبان آیتاک با بیش از یک دهه سابقه درخشان در زمینۀ ارائه آموزش زبان های عمومی و تخصصی به نهادها، سازمان ها، شرکت های دولتی و خصوصی و همچنین مدارس و دانشگاه ها و با برخورداری از مدرسین حرفه ای قادر است تا دوره های آموزشی مورد نظر متقاضیان را در زمان بندی و محل مورد نظر آنان برگزار نماید.

چرا ما را انتخاب می کنید؟

مرکز زبان آیتاک با بهره گیری از اساتید کار آزموده و توانمند، با اتکا بر متد آموزشی جدید زبان که مبتنی بر دانشجو محوری، مکالمه محوری و نتیجه گرایی می باشد، افتخار دارد تا کلاسهای عمومی و تخصصی زبان انگلیسی را ویژه مدیران محترم عامل، مدیران ارشد، کارکنان و کارمندان سازمان‌ها، وزارتخانه‌ها، شرکت‌ها و کارخانجات، مراکز دانشگاهی، آموزشگاهی و…. برگزار نماید که هدف اصلی آن بهره وری از خدمات آموزشی آیتاک در محل کارخواهد بود. هدف مرکز زبان آیتاک از برگزاری کلاس زبان گسترش دانش زبان در سطح سازمانی است. ما در این دوره‌ها، پاسخگوی نیاز سازمان‌ها، موسسات و نهادهایی هستیم که در جهت ارتقا سطح زبان کارکنان خود، متقاضی برگزاری کلاس‌های عمومی و تخصصی در مجموعه خود می‌باشند. آموزش اختصاصی سفیر در محل شرکت ها و سازمان ها علاوه بر ارائه دوره‌های مربوط به یک صنعت یا حرفه خاص، امکان یادگیری عمومی زبان را برای افرادی فراهم می‌کند که امکان حضور در کلاس‌ زبان های موسسه را ندارند، یا از لحاظ زمانی دچار محدودیت هستند.

چرا در این کلاس ها شرکت می کنید؟

این دوره‌ها غالباً برای افرادی برگزار می‌گردد که پیشینه شغلی یکسان داشته که این امر سرعت قابل توجهی، به فرآیند آموزش و یادگیری می‌بخشد.

آشنایی و دوستی میان همکاران در محیط کلاس به عنوان عاملی تسهیل کننده محسوب می‌شود که باعث از بین رفتن موانعی چون خجالت و یا ترس از صحبت شده و موجبات تثبیت و درونی نمودن مطالب آموزشی را فراهم می‌آورد.

اغلب فراگیران با توجه به شغل یا رشته تحصیلی خود علاقمند به یادگیری زبان در حوزهٔ شغلی و تحصیلی خود می باشند تا بتوانند در تعاملات مربوطه، به سهولت به نیازهای خود جامه عمل بپوشانند.

سوابق:

برگزاری دوره های زبان برای کارکنان، سوپروایزرها و مدیران فروشگاه هایپراستار ارم

برگزاری 400 ساعت آموزش زبان برای کارکنان و مدیران و مدیران ارشد آماد و پشتیبانی ناجا

برگزاری بیش از 1000 ساعت آموزش زبان عمومیو تخصصی برای کارکنان و مدیران و مدیران ارشد شرکت خودروسازی زامیاد

برگزاری دوره های آموزش زبان برای شرکت خانه

برگزاری دوره های آموزش زبان برای شرکت یارمین

برگزاری دوره های آموزش زبان برای شرکت گلپخش

و ...